NAŠE SLUŽBY

Široký Sortiment

Saffran ponúka širokú škálu textilných výrobkov pre luxusné hotely i vidiecke penzióny, prestížne vily a malé byty,  veľké nemocnice a kúpele, taktiež pre reklamné kampane miestnych ako aj svetovo uznávaných značiek. V sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre spálne, kúpeľňe, kuchyňu, reštauráciu a ďalšie špeciálne zariadenia. Každý kus textilu je  starostlivo testovaný pred samotným doručením koncovému zákazníkovi  a materiály sú testované v moderne vybavených laboratóriách už pri výrobnom procese.

Všetky výrobky Saffran spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy.

Výroba Private Label

Saffran umožňuje svojim zákazníkom spoločne rozvíjať svoje vlastné exkluzívne kolekcie textílií. Môže sa jednať o súbor konkrétnych produktov ako aj o integrované projekčné riešenia. Výroba je tiež k dispozícii v rámci Private Label. Pri práci s návrhom klienta  spoločnosť kladie veľký dôraz na firemný štýl a kultúru, priania a predstavy zákazníka, aby zákazník bol spokojný nie len s výsledkom práce, ale aj s procesom.

Logistická Podpora

Saffran poskytuje svojim zákazníkom celý rad logistických riešení. Spoločnosť je pripravená na riadenie zákazníckych objednávok od začiatku výroby do úplného dodania do určeného miesta. V súlade s požiadavkami klienta, Saffran zaisťuje správne označovanie a balenie, včasné dodanie pozemnou, námornou alebo vzdušnou cestou, podporu colných postupov a skladovanie. Objednávky sú vždy pod kontrolou a zákazník informovaný o procese.

Konzultácie a semináre

Saffran neustále informuje svojich klientov o nových produktoch, vlastnostiach a inováciách. Špecialisti spoločnosti sú vždy pripravení poradiť klientovi v oblasti surovín, výrobných procesov, najnovších technológií a trendov. Saffran tiež ponúka po-predajný servis, poskytujúci najlepšie riešenie v oblasti liečby a starostlivosti. Náš tím s potešením usporiada  odborný seminár na textil, zdieľa znalosti a skúsenosti s našimi zákazníkmi a partnermi.